Trénovanie online

Osobný kontakt je najlepší. Vďaka nemu sme schopní v najlepšej miere sledovať postup zlepšovania sa, kontrolovať technické základy jednotlivých cvičení a prispôsovať sa každému dňu.

Nastávajú však aj chvíle, kedy osobný kontakt nie je možný. Ani v takomto čase ale nemusíme prestávať s pohybom alebo so zlepšeniami. Online tréningovú aplikáciu je možné využiť v niekoľkých možných prípadoch:

  • Chodíte cvičiť, ale chcete mať doplnok na doma (personalizovaný strečingový program, program pre posilnenie stredu tela, atď).
  • Máte vlastný priestor (domácu posilňovňu), ale chcete aby Vám niekto nastavil, čo a ako máte robiť.
  • Chodíte cvičiť do fitka, ale chcete nový program, naučiť sa nové cviky alebo mať nad sebou kontrolu.
  • Cvičíte vo fitku, ale idete na nejaký čas mimo a chcete mať „trénera po ruke“.

Tréningový online stystém je vhodný najmä nato, aby sme mohli stále napredovať a udržiavať sa v čo najlepšej forme aj keď bez osobného kontaktu. V tomto nám ponúka pomocnú ruku digitálny svet.

Prečo práve tento tréningový systém

Vďaka tomuto tréningovému systému viete mať kompletné záznamy o pravideľnosti, počte a histórii tréningov. Tréningové záznamy sú nevyhnutné pre optimálne zvyšovaní výkonnosti. Okrem toho je možné vďaka aplikácii sledovať výživu, spánok a aj regeneráciu.

Čo tréningový systém zahŕňa?

  • Jednoduché zapisovanie každého opakovania a série.
  • Rýchle a ľahké sledovania zlepšení a zmien.
  • Individualizovaný tréningový plán, ktorý je pripravený podľa úrovne cvičenca.
  • Cvičenia šité na mieru podľa vášho dostupného vybavenia.
  • Komunikácia ohľadom tréningového procesu priamo v aplikácii
  • Úpravy tréningového plánu podľa aktuálnej situácie.

Referencie

Na online tréningovom programe sa mi páči, že kdekoľvek som môžem podľa toho trénovať a tréner mi vie pripraviť nový tréningový plán tréning aj bez toho aby sme sa stretli, čo je v tomto období výborná vec.
Stanislav
Podnikateľ
BridgeTracker mi umožňuje žiť zdravšie a napredovať s mojim tréningovým plánom na diaľku. Appka je plne personalizovaná a je ľahká na používanie. Na systéme sa mi najviac páči to, že tréningy sú prispôsobené presne pre mňa a keď idem cvičiť, aplikácia mi vždy poskytne pomoc a ukáže mi ako správne cvičiť pomocou videí.
Richard
Študent

Koľko stojí tento systém?

Tréningový plán spolu s aplikáciou vychádza 50 Eur na mesiac. Táto suma sa platí každý kalendárny mesiac do 15. dňa v danom mesiaci.

Systém nie je viazaný a je možné spoluprácu kedykoľvek ukončiť. Pred vytvorením plánu je potrebná vstupná konzultácie a Komplexná diagnostika pohybového systému (príprava na testovanie), ktorá pomôže správne nastaviť pohybový program.